Waarom kiezen voor Tansun infrarood heaters?

Waarom kiezen voor Tansun infrarood heaters?

Bij Palmo Store bieden we bewust Tansun infrarood heaters aan, omdat we geloven dat dit de beste keuze is voor de horeca. Tansun staat bekend om zijn innovatieve en hoogwaardige verwarmingsoplossingen die perfect aansluiten bij de behoeften van horecaondernemers. Hier zijn de belangrijkste redenen waarom Tansun infrarood heaters de ideale keuze zijn voor uw terras.

Energie-efficiënte verwarmingsoplossingen

Tansun is de toonaangevende fabrikant van infrarood heaters in het Verenigd Koninkrijk, met meer dan 35 jaar ervaring in de verwarmingsindustrie. De infrarood heaters van Tansun zijn ontworpen om maximale warmte te leveren met een minimaal energieverbruik. Dit betekent dat u niet alleen kunt genieten van een warm terras, maar ook kunt besparen op uw energiekosten.

Hoogwaardige kwaliteit en prestaties

Alle Tansun heaters worden volledig ontwikkeld en geproduceerd in Engeland, wat zorgt voor een hoge mate van kwaliteitscontrole en betrouwbaarheid. De heaters zijn ontworpen om het hele jaar door optimale warmteprestaties te leveren, ongeacht de weersomstandigheden. Dit maakt ze ideaal voor de horeca, waar consistentie en betrouwbaarheid cruciaal zijn.

Weerbestendige heaters voor buiten

Tansun biedt volledig IP-gecertificeerde, weerbestendige heaters die speciaal zijn ontworpen voor buitengebruik in commerciële omgevingen. Dit betekent dat ze bestand zijn tegen de elementen en langdurig betrouwbare warmte kunnen leveren, zelfs in uitdagende weersomstandigheden.

Diverse modellen voor verschillende behoeften

Tansun biedt een breed scala aan modellen die zijn ontworpen om aan verschillende behoeften te voldoen:

  • Low Glare lampen: Modellen zoals de Rio Grande en Sorrento zijn uitgerust met krachtige Low Glare lampen, die een gezellig geel/oranje licht geven. Deze heaters zijn beschikbaar in vermogens van 1000 tot 6000W, waardoor ze geschikt zijn voor zowel kleine als grote terrassen.
  • Ultra Low Glare lampen: Voor een warm terras met niet te fel licht, kunt u kiezen voor modellen zoals de Monaco en Bahama, die zijn voorzien van Ultra Low Glare lampen. Wij raden vaak deze optie aan voor een horeca terras.
  • Carbon lampen: Deze modellen combineren goudkleurige reflectoren met krachtige carbonlampen. Deze combinatie zorgt voor uitstekende warmteafstraling met minimaal licht, wat ideaal is voor terrassen waar sfeer belangrijk is.

Unieke functies voor optimaal gebruiksgemak

Tansun heaters zijn uitgerust met diverse unieke functies die het gebruiksgemak vergroten:

  • Meerdere standen zonder dimunits: Tansun levert als enige aanbieder dubbele en driedubbele modellen met een aparte aansluiting voor elke module. Hierdoor kunt u eenvoudig schakelen tussen 2 of 3 standen zonder dat kostbare dimunits nodig zijn.

Somfy dimbare heaters

Onze Tansun heaters kunnen worden uitgerust met Somfy technologie, waardoor ze dimbaar zijn en op afstand bediend kunnen worden. Dit helpt om hotspots te voorkomen en zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling, wat het comfort van uw gasten verhoogt en het energieverbruik optimaliseert. Bovendien kunnen deze heaters worden geïntegreerd met slimme technologieën voor geautomatiseerde bediening op basis van tijd en temperatuur. Bekijk hier onze Somfy heaters.

Bezoek onze showroom

Bij Palmo Store begrijpen we dat het kiezen van de juiste terrasverwarmer een belangrijke beslissing is. Daarom nodigen we u uit om verschillende modellen van Tansun infrarood heaters te bezichtigen in onze showroom. Hier kunt u de heaters in actie zien en persoonlijk advies krijgen van onze deskundige medewerkers.

Vraag een gratis verwarmingsplan aan

Om ervoor te zorgen dat uw terras optimaal wordt verwarmd, bieden we bij Palmo Store een gratis verwarmingsplan aan. Ons team van experts helpt u bij het kiezen van de juiste heaters en adviseert over de beste plaatsing en verdeling voor uw specifieke situatie. Dit verwarmingsplan zorgt ervoor dat uw terras efficiënt en effectief wordt verwarmd, wat bijdraagt aan het comfort van uw gasten en uw omzet.

Conclusie

Tansun infrarood heaters zijn de ideale keuze voor horecaondernemers die op zoek zijn naar betrouwbare, efficiënte en hoogwaardige verwarmingsoplossingen. Met een breed scala aan modellen en unieke functies, biedt Tansun de flexibiliteit en prestaties die nodig zijn om uw terras het hele jaar door comfortabel en uitnodigend te houden. Bezoek onze showroom of vraag een gratis verwarmingsplan aan om te ontdekken hoe Tansun heaters uw horecaterras kunnen transformeren. Voor meer informatie over onze Tansun producten, bezoek onze productpagina of neem contact met ons op via contactpagina. Ons team staat klaar om u te helpen bij het vinden van de beste oplossing voor uw terras.

Volgende lezen

Beste terrasverwarming voor horeca: een gids
De voordelen van terrasheaters voor Horeca